KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14577449
nr 1457 7449
Tusch
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna. Bildmått: 58x38, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:48:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr